Košarica

Dječji set za šminkanje

13,26  (99,91 kn)

Na zalihi

SKU: 8005125186389 Kategorija:

Opis

  •  Kofer za šminkanje u obliku jelena, super kompaktan za uvijek imati sobom, sadrži paletu prigušenih bova za prirodan i uvijek moderan izgled.
  •  One od fascinacija djevojčice oduvijek je bila ljubav i privrženost malim životinjama. Iz tog razloga linija Crazy Chic nudi slatke, praktične putne kozmetičke torbice inspirirane svijetom ljubavnih ljubimaca.
  •  Kozmetičke torbice savršeno pristaju u ruksak i torbicu, savršeno pretvarajući svaki trenutak u priliku za kreativnu, veselu zabavu, zajedno s prijateljima, bilo gdje.
  •  Kozmetika u setu je testirana i jamči sigurnu zabavu. Djevojčice se mogu zabaviti šminkajući se prema online tutorijalima ili na temelju savjeta prijateljice i mame.
  •  Prekrasni jeleni nose zlatnu krunu, baš kao i ostale životinje u seriji, sakupite ih sve. Nježan oblik i suptilan izgled tjeraju djevojke da žude za ovom prekrasnom kozmetičkom torbicom.
  •  Zahvaljujući maloj veličini, kozmetičku torbicu, možete ponijeti bilo gdje. Paleta jarkih bova sadrži 6 trendi sjenila, 1 ruž i hrpu.
  •  Sastojci i tvari koje sadrže igračku tražili su rigorozne inspekcije i testove koji potvrđuju njihovu kvalitetu, tako da djevojčice mogu istraživati, igrati se i slikati slobodno i bez rizika.
  •  Igra koja potiče kreativnost i ručnu spretnost djevojčice u području kozmetike.
    Dob:3+

Zahvaljujemo. Kontaktirat ćemo Vas u najkraćem mogućem roku!